Montaż boczny czy montaż płaski balustrady nierdzewnej?...

Montaż boczny czy montaż płaski balustrady nierdzewnej?...

Każdą balustradę wykonaną ze stali nierdzewnej lub balustradę nierdzewną  połączoną z drewnem oferowaną przez firmę BALUSTRADYKOZUBEK.pl możemy zamontować w dwóch wariantach, a mianowicie, każdy słupek nierdzewny czy też połączony z drewnem występuje w wariancie z uchwytem do montażu bocznego lub mocowaniem na powierzchnie płaską. Każdą balustradę nierdzewną możemy zamontować do boku naszych schodów czy też antresoli, daje nam do więcej miejsca w ciągu schodów czy innej komunikacji w naszym domu gdzie wymagana jest balustrada. Słupki nierdzewne  z uchwytami do montażu bocznego posiadają takie same elementy nierdzewne wyposażenia  jak słupki balustradowe do montażu płaskiego, a są nimi: nierdzewne uchwyty szkła , nierdzewne uchwyty prętów poziomych, uchwyty linek nierdzewnych, maskownica stopy montażowej, wieżyczka przegubowa do montażu poręczy nierdzewnej lub poręczy drewnianej. Słupki nierdzewne przeznaczone do montażu bocznego czy też słupki balustradowe do montażu płaskiego posiadają otwory montażowe fi 10 mm. Montaż w betonie zaleca się na tzw. kotwy chemiczne, natomiast montaż na schodach drewnianych zalecamy na tzw. wkrętki typu Rampa m6 oraz śrubki m6. Wybór balustrad nierdzewnych montowanych do boku czy też montowanych na powierzchnie płaską pozostaje tylko Państwa wyborem. 

Każdy element nierdzewny który zawiera słupek balustradowy oferowany przez firmę BALUSTRADYKOZUBEK.pl jest wykonany z największą starannością i dbałością, o każdy detal które później tworzą całość balustrady nierdzewnej, którą Państwo montujecie w swoich domach.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień