Elementy Rura 42,4mm + drewno (dąb)

Elementy balustrad stal nierdzewna - drewno

Elementy balustrad systemowych są przeznaczone do łączenia elementów balustrad nierdzewnych z elementami drewnianymi. Poprzez połączenie balustrad nierdzewnych z drewnem uzyskujemy nowoczesny oraz wyjątkowy wygląd balustrad balkonowych, balustrad schodowych oraz balustrad prostych.

W naszym katalogu znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych balustrad, stworzonych do samodzielnego montażu. Projekty naszych balustrad systemowych idealnie sprawdzają się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Ponadczasowym połączeniem balustrad nowoczesnych jest stal nierdzewna i drewno, które stanowią idealne wykończenie wnętrza.

W naszym sklepie online znajdą Państwo balustrady z drewna dębowego, które jest uznane za jeden z materiałów szlachetnych. Drewno dębowe charakteryzuje się dużą wytrzymałością, wspaniałym usłojeniem oraz pięknym kolorem. Doskonałe połączenie balustrady z drewnem dębowym idealnie sprawdzi się zarówno w aranżacjach wnętrz, w stylu skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym lub loftowym.

Oferowane przez naszą firmę wszystkie elementy balustrad systemowych stal nierdzewna – drewno, są dopracowane w każdym calu. Drewno dębowe jest niemalowane, czyszczone i surowe, dzięki naturalności drewna dębowego nasi Klienci mogą sami zadecydować o kolorze i sposobie impregnacji drewna (olejowanie, woskowanie lub lakierowanie). Nasze balustrady do samodzielnego montażu mogą mieć charakter balustrad nowoczesnych, jak również klasycznych.

Indywidualnie podchodzimy do potrzeb i wymagań naszych Klientów, w związku z tym posiadamy szeroki asortyment produktów, dzięki którym można stworzyć własną nowoczesną balustradę do samodzielnego montażu. W naszym sklepie internetowym zamówisz m.in.:

  • Pochwyty drewniane i zakończenia
  • Łączniki
  • Kolana
  • Zakończenia nierdzewne
  • Doły i góry słupków drewnianych
  • Adaptery do drewna
  • Zaślepki
  • Okucia dolne i górne
  • Wsporniki

Posiadamy szeroki wybór elementów, potrzebnych do stworzenia własnego, indywidualnego systemu balustrad z drewna: schodowych, balkonowych, tarasowych czy balkonów francuskich. Dobrze dopracowane elementy balustrad systemowych, oraz wysokogatunkowy materiał, pozwalają na zachowanie obowiązujących wymogów budowlanych, zachowując przy tym elegancje, styl i piękny design.

Ponadczasowa balustrada drewniana, również wspaniale będzie prezentowała się jako ozdoba elewacji budynku. Nowoczesna balustrada balkonowa, tarasowa lub balkon francuski wykonane ze stali nierdzewnej oraz drewna, nadadzą szlachetności i elegancji obiektom budowlanym. Drewno dębowe jest materiałem specjalnym, doskonale radzi sobie w każdych warunkach atmosferycznych, oraz intensywnie użytkowanych. Musimy jednak pamiętać, o regularnej konserwacji i pielęgnacji elementów wykonanych z drewna, dzięki temu będziemy mogli cieszyć się przez długi okres czasu naszymi wymarzonymi nowoczesnymi balustradami balkonowymi, tarasowymi lub balkonami francuskimi.

Nowoczesna balustrada ze stali nierdzewnej i drewna to produkt ponadczasowy, elegancki uniwersalny oraz funkcjonalny. Stanowi element dekoracyjny domu, zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa i jakości produktu. Prezentuje się doskonale na zewnątrz jako nowoczesna balustrada balkonowa lub tarasowa, jak również stanowi piękny element ozdobny klatki schodowej wewnątrz budynku mieszkalnego, użyteczności publicznej lub obiektu firmowego.

W sklepie internetowym znajdziesz pełną ofertę naszych produktów. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do naszego konsultanta, który pomoże Ci wybrać bezpieczne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie do Twojego domu. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, za przystępną cenę, oraz prosty i szybki montaż.

Elementy balustrad stal nierdzewna - drewno, Rura 42,4mm + drewno (dąb)

Aktywne filtry