Balustrady Profil 40x40mm

Balustrady wewnętrzne

Firma Balustrady Kozubek zajmuję się projektowaniem i produkcją gotowych balustrad systemowych wykonanych ze stali nierdzewnej. Dodatkowo specjalizujemy się w produkcji gotowych elementów do budowy, renowacji i instalacji balustrad wewnętrznych i zewnętrznych.
Wykonujemy balustrady wewnętrzne idealnie dostosowane do charakteru i aranżacji wnętrza, w którym zostaną zamontowane. Balustrady schodowe, stanowią zabezpieczenie ciągu komunikacyjnego, będąc jednocześnie pięknym wykończeniem schodów.

Stal nierdzewna znana jako AISI 304 lub V2A lub 1.4301 to gatunek stali przeznaczony do budowy konstrukcji balustrad w odpowiedniej dla siebie kategorii korozyjności wg. PN-EN ISO 12944-2

C1 - środowisko o bardzo małej korozyjności (ogrzewane budynki z czystą atmosferą np. pomieszczenia mieszkalne, biura, sklepy, szkoły, hotele).
C2 - środowisko o małej korozyjności (budynki nie ogrzewane, w których może mieć miejsce kondensacja np. magazyny, hale sportowe). 
       Obszar zewnętrzny budynku, gdzie występuje atmosfera o małym stopniu zanieczyszczenia. 

 

W naszej ofercie balustrady wewnętrzne można dowolnie łączyć:

 • Stal nierdzewna,
 • Stal nierdzewna - drewno,
 • Stal nierdzewna – szkło,

Aby nadać odpowiedniego charakteru możemy dobrać dowolny rodzaj wypełnienia:

 • Prętowe,
 • Płytowe,
 • Szklane,
 • Linkowe.

Wszystkie rodzaje balustrad do samodzielnego montażu tworzymy z najwyższą starannością, dbając aby każdy szczegół balustrady ze stali nierdzewnej, był dopracowany w każdym detalu. Produkujemy balustrady zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, dzięki temu nasze balustrady spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Gwarancją bezpieczeństwa na schodach jest solidna balustrada wewnętrzna, wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304.

Gotowa balustrada wewnętrzna składa się z odpowiednio dobranych słupków, które posiadają nierdzewne uchwyty przegubowe, służące do dowolnej regulacji kątów nachylenia, dlatego balustrady gotowe do samodzielnego montażu, możemy montować również w klatkach schodowych.  Słupki są spawane, szlifowane i w ostatniej fazie produkcji uzbrajane w maskownice nierdzewne, wieżyczkę przegubową lub stałą pod poręcz nierdzewną oraz uchwyty nierdzewne do szkła.

Oferowane przez naszą firmę gotowe balustrady systemowe, jak również elementy nierdzewne cechują się niezwykłą funkcjonalnością: posiadają właściwości antykorozyjne – dzięki temu idealnie się nadają na zewnątrz jako balustrada balkonowa, balustrada na taras lub balkon francuski, są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne – zarysowanie i wyginanie.

Przykładowa balustrada wewnętrzna skomponowana w naszym sklepie długości 3 mb:

Balustrada schodowa stal nierdzewna słupki 42,4mm, poręcz 42,4x2m(montaż płaski), 4 wypełnienia poziome.
Powierzchnia: satyna
Materiał: stal nierdzewna AISI 304

 • 3 słupki (42,4x2mm)
 • poręcz 42,4mm  (2x1,5m) dębowa lub stal nierdzewna
 • 8 szt. Zakończeń rurki fi 12mm
 • 2 szt. zaślepka poręczy 42,4mm
 • rurka wypełniająca pozioma (8x1,5m) 
 • klej do stali nierdzewnej

Suma: 888,00 zł brutto  za 3mb (296,00/mb)

Produkowane przez naszą firmę balustrady wewnętrzne (schodowe) wykonane ze stali nierdzewnej, charakteryzują się pięknym wykończeniem, nadają elegancji i nowoczesności wnętrzu, łącząc jednocześnie role dekoracyjne i zabezpieczające w domu. Posiadamy podstawowe gotowe modele balustrad nierdzewnych, które możemy dowolnie konfigurować zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Montaż balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, jest łatwy, a efekt końcowy zadowoli każdego Klienta.

Oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Skontaktuj się z nami przed wcześniejszym złożeniem zamówienia, pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Balustrady systemowe - Profil 40x40mm

Aktywne filtry