Poręcze

Balustrady i poręcze stalowe

Balustrada ze stali nierdzewnej
Balustrady systemowe wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, imponująco wyglądają zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dokładamy największych starań, aby nasze projekty balustrad stalowych spełniały wymogi naszych Klientów. Balustrady ze stali nierdzewnej są niezwykle trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz panujące zmienne warunki atmosferyczne.

Oferowane przez naszą firmę balustrady stalowe,charakteryzują się powierzchnią nierdzewną - satynową, co oznacza, że wytworzona warstwa ochronna spełnia funkcję antykorozyjną, zabezpieczając balustradę systemową przed rdzą. Specjalna powłoka balustrad stalowych ma istotny wpływ na ich długowieczność, dlatego przy pielęgnacji nie należy stosować mocnych detergentów, które mogą uszkodzić warstwę ochronną, jak również niekorzystnie wpłynąć na wygląd wizualny naszej balustrady ze stali nierdzewnej.

Proponowane przez naszą firmę balustrady stalowe doskonale wstrzelają się w obowiązujące trendy, wszystko to dzieje się za sprawą ich uniwersalności. Gotowe balustrady ze stali dobrze komponują się z drewnem (dąb) lub wypełnieniem szklanym, linkowym, prętowym lub płytowym. Na wygląd naszej balustrady do samodzielnego montażu ma istotny wpływ dobór materiału, wypełnienie, wybrany model balustrady, jak również styl i aranżacja wnętrza domu.

Tworzone przez nas balustrady stalowe, są wykonane z największą dbałością o każdy detal, co ma szczególny wpływ na zachowanie wysokich standardów jakości, bezpieczeństwa i stabilności naszych konstrukcji. Ponadto główną cechą naszych balustrad ze stali nierdzewnej, jest ich  możliwość łączenia w różnych konfiguracjach zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, dostosowując każdy szczegół balustrady do potrzeb naszych Klientów.
Montaż balustrad stalowych jest niezwykle prosty, ze względu na zastosowanie prostych modułów,  sposób składania balustrady nierdzewnej odbywa się bez spawania, a co najważniejsze Klient  samodzielnie bez dodatkowej pomocy fachowca przymocuje balustradę do schodów, balkonu lub tarasu.

Poręcz naścienna ze stali nierdzewnej

W asortymencie sklepu internetowego (www.balustradykozubek.pl), również znajdują się poręcze naścienne wykonane ze stali nierdzewnej – AISI 304, które tworzą oryginalny i przytulny wystrój klatki schodowej. W naszej ofercie poręcze stalowe można dowolnie łączyć z drewnem (dąb), lub dla miłośników nowoczesności, proponujemy wykończenie w całości poręczy naściennej szlifem. W sklepie internetowym znajdują się dwa rodzaje poręczy : kwadratowa (40x40mm) lub okrągła ( ⌀ 42,4 mm), oba warianty są niezwykle funkcjonalne i eleganckie. Zamawiając poręcz ze stali nierdzewnej  dołączone są uchwyty do montażu na ścianie oraz zakończenia nierdzewne. Montaż poręczy stalowej naściennej jest nieskomplikowany, każdy element jest szczegółowo dopracowany, co ma duże znaczenie jeśli chodzi, o zachowanie bezpieczeństwa w ciągu komunikacyjnym. Maksymalna długość poręczy stalowej w jednym odcinku którą wysyłamy to 199 cm. Dla poręczy naściennych ze stali nierdzewnej, dłuższych niż 199 cm stosujemy łączniki nierdzewne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych artykułów Klientów indywidualnych, firm, przedsiębiorstw oraz deweloperów. Przy hurtowych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie. Transport naszych produktów odbywa się na terenie całej Polski.

Balustrady i poręcze stalowe

Aktywne filtry