Poręcze Profil 40x40mm

Balustrada balkonowa

Poręcz nierdzewna 40x40x2 jest wykonana ze stali nierdzewnej, zawiera uchwyty nierdzewne oraz zaślepki inox. Jest gotowym elementem do montażu.

Balustrady zewnętrzne – balustrada balkonowa, balustrada tarasowa, antresola lub balkon francuski, stanowią nieodzowny element architektoniczny elewacji budynku. Balustrada balkonowa jest ważnym elementem balkonu, pełni funkcję ochronną, zabezpieczając przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi (wiatr), jak również doskonale zabezpiecza otwartą przestrzeń naszego budynku.

Firma Balustrady Kozubek jest producentem gotowych balustrad balkonowych stworzonych z myślą o samodzielnym montażu. Idealnie opracowany system elementów balustrad, dbałość o każdy detal produktu, sprawiają, że oferowane przez nas balustrady nierdzewne są łatwe w montażu, dzięki temu nasi Klienci są wstanie zamontować samodzielnie balustradę  bez dodatkowej pomocy fachowca. Kolejnym plusem jest to, że możemy zamówić balustradę z nierdzewki bez wychodzenia z domu, za rozsądną cenę.

W naszej ofercie oprócz gotowych wariantów balustrad stworzonych do samodzielnego montażu, Klient może skomponować własną  balustradę zewnętrzną lub wewnętrzną. Dlatego w naszym sklepie online znajdują się również gotowe poszczególne elementy nierdzewne, stworzone z myślą o Klientach indywidualnych. Proponowane przez nas balustrady balkonowe dowolnie można łączyć na wiele możliwości:

  • Stal nierdzewna,
  • Stal nierdzewna i drewno,
  • Drewno.

Kolejnym etapem, urozmaicenia balustrady jest dobór wypełnienia balustrad balkonowych:

  • Prętowe,
  • Płytowe,
  • Szklane,
  • Linkowe.

Balustrada balkonowa wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej (kwasoodpornej), doskonale wkomponuję się zarówno w nowoczesny jak i klasyczny charakter przestrzeni obiektu. Jednym z wiodących produktów pośród balustrad balkonowych, jest balustrada nierdzewna z wypełnieniem szklanym. Balustrada nierdzewna w połączeniu z szybą, tworzy spójną i niebanalną konstrukcję, która  powiększa optycznie miejsce w którym zastała zamontowana. Balustrada balkonowa do samodzielnego montażu, cechuje się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Pielęgnacja jest niezwykle łatwa, a co najważniejsze nasze balustrady systemowe spełniają wszystkie wymogi prawa budowlanego.
Gotowe wzory balustrad balkonowych znajdują się na stronie naszego sklepu, każdy wariant jesteśmy wstanie dopasować do potrzeb Klienta. Do skomponowania przykładowej balustrady balkonowej ze stali nierdzewnej – loggie potrzebujemy tylko: nierdzewne słupki, poręcz balustradową, wypełnienie poziome lub szklane oraz nierdzewne uchwyty do ścian.

Dodatkowo zapewniamy wysoką jakość naszych produktów, dbamy, aby każdy element balustrad był przemyślany i dopracowany, o czym świadczy zadowolenie naszych Klientów. Dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii nasze balustrady balkonowe stają się nieodzownym elementem wykończenia każdej elewacji budynku (mieszkalnego, użyteczności publicznej, biurowego lub firmowego). Jako producent z zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych zadań, zaczynając od produkcji, poprzez wykonanie projektu i kosztorysu, kończąc na profesjonalnym wykonaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą balustrad balkonowych jak również innych oferowanych modeli balustrad systemowych. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo, skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać Ci idealne rozwiązanie.

Balustrady systemowe - Profil 40x40mm

Aktywne filtry