Słupki balustradowe

Gotowe słupki balustradowe

Słupek do balustrady – element gotowej balustrady systemowej

Jesteśmy producentem elementów balustrad systemowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi gotowe słupki balustradowe. Słupki wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, dzięki temu stanowią nie tylko element dekoracyjny naszego domu, ale również pełnią rolę użytkową w naszej przestrzeni.

Proponowane przez naszą firmę słupki balustradowe są wykonane zgodnie z istniejącymi normami oraz przepisami budowlanymi. Każdy gotowy słupek balustrady jest spawany, natomiast elementy nierdzewne takie jak np.: uchwyt poręczy czy uchwyt wypełnienia poziomego są przez nas przykręcane.

Nasz zespół produkcji tworzy produkty z największą starannością, biorąc pod uwagę różnorodność balustrad systemowych. Dzięki temu konstrukcja jest nie tylko trwała, bezpieczna, wytrzymała oraz stabilna, ale również stanowi element ozdobny
w naszym domu.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór asortymentu systemowych słupków balustradowych:

  • Słupki nierdzewne 40x40mm
  • Słupki stal nierdzewna – drewno 40x40mm
  • Słupki Inox Ø 42,4 mm
  • Słupki balustradowe Ø 42,4 połączone  z drewnem dębowym

Zaprojektowana balustrada nierdzewna to nie tylko wybrany rodzaj gotowego słupka balustradowego. Równie ważnym elementem, wpływającym na charakter dekoracyjny jest wybór wypełnienia balustrady nierdzewnej:

  • Prętowe,
  • Płytowe,
  • Szklane
  • Linkowe.

W zależności od tego na jaki rodzaj materiału i wypełnienia się zdecydujemy balustrady będą miały nowoczesny lub klasyczny charakter. Wybierając nasze elementy balustrad systemowych takie jak np. gotowy słupek balustradowy, możemy dostrzec pięknie dopracowane detale, które dostosowujemy do wysokich standardów naszych najbardziej wymagających Klientów. Przedstawiane przez nas balustrady nierdzewne są przede wszystkim wykonane profesjonalne, kolejnym ich atutem jest ich łatwość w montażu i ostatnią równie ważną ich zaletą jest przystępna cena, dostosowana do każdego Klienta. Wszystko wykonujemy zgodnie z zaleceniami naszych Klientów, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, praktyczności i estetycznego wyglądu.

Balustrada zewnętrzna – balustrada na taras, balustrada na balkon, balkon francuski. Czy jest równie ważna jak balustrada wewnętrzna?

Szeroki wybór balustrad systemowych, sprawia, że pasują do każdego rodzaju schodów, balkonów lub też tarasów. Można je montować nie tylko wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz. Nasze balustrady do samodzielnego montażu można łączyć
w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Współcześnie, coraz większe zainteresowanie budzą również balustrady zewnętrze takie jak: balkon francuski, balustrady na taras lub balustrady balkonowe. Oferowane przez nas elementy balustrad pozwalają na stworzenie różnych wariantów wymarzonej i zaprojektowanej przez Państwa balustrady systemowej.

Musimy pamiętać, że nowoczesny dom to bezpieczny dom. Balustrady tarasowe, bądź też balustrady balkonowe czy balkony francuskie, pełnią funkcję zabezpieczające przed możliwością wypadnięcia. Taras lub balkon stanowią element architektoniczny budynku, w związku z tym pełnione przez nie funkcje miejsc rekreacyjnych lub wypoczynkowych, powinny zostać przystosowane do zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników tych powierzchni. Dzięki zastosowaniu balustrady na taras lub balkon, stosujemy się do obowiązujących nas norm i zaleceń jakie powinny odpowiadać budynki.

Balustrady zewnętrzne – balustrada na taras lub balkon, bądź balkon francuski są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304 lub stali kwasoodpornej AISI 316. Wszystkie oferowane przez naszą firmę słupki balustradowe są spawane, następnie są szlifowane, dzięki temu otrzymujemy piękną powierzchnię wykończeniową słupka jaką jest satyna.

Innym materiałem wykorzystywanym do produkcji balustrad zewnętrznych, który jest stosowany często w wykonaniu balustrad tarasowych, balustrad balkonowych lub balkonów francuskich są balustrady metalowe. Znakiem rozpoznawczym balustrad stalowych jest ich kolorystyka, głównie występują w barwie czarnej, bardzo rzadko w odcieniach srebra, złota lub szarości. Współcześnie balustrady metalowe zgodnie z panującymi trendami charakteryzują się dużym minimalizmem i prostotą w budowie. Naszym zadaniem jest zapewnienie kompleksowych usług dla naszych Klientów, dlatego w swojej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór balustrad. W związku z tym nasze balustrady metalowe lub drewniane są w pełni dostosowane do potrzeb każdego Klienta.

Oferowane przez nas nieszablonowe balustrady zarówno na zewnątrz (balustrada na taras, balustrada na balkon, balkon francuski) jak i wewnątrz (schody, klatka schodowa) wkomponują się i wzbogacą każdą przestań domu. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta, zaczynając od najmniejszych elementów balustrad, poprzez słupki balustradowe, kończąc na gotowych balustradach systemowych. Zaletą produkowanych przez nas balustrad do samodzielnego montażu jest gwarancja bezpieczeństwa, designu, trwałości i odporności na warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem nie mniej ważnym jest to, że niezależnie czy wybierzesz balustradę metalową, nierdzewną lub drewnianą zapewniamy odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Jeśli nie chcesz ograniczać się gotowymi, banalnymi rozwiązaniami balustrad, skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy Ci wybrać bezpieczne, praktyczne i estetyczne rozwiązanie do Twojego domu.

Słupki do balustrady – element gotowej balustrady systemowej

Aktywne filtry