Okucia słupków

Nowoczesne balustrady schodowe wewnętrzne

Jesteśmy producentem nierdzewnych elementów do balustrad. Wykonujemy balustrady nierdzewne oraz poręcze naścienne wewnętrzne i zewnętrzne. W naszym sklepie internetowym  znajduję się bogata oferta produktów niezbędnych do stworzenia idealnie dostosowanej balustrady na schody wewnętrzne, balustrady balkonowej, balustrady na taras.

Balustrady na schody stanowią element dekoracyjny wnętrza, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo w ciągu komunikacyjnym. Zadbaliśmy, aby nasze balustrady schodowe wewnętrzne posiadały odpowiednie moduły, dzięki którym, bezproblemowo każdy rodzaj balustrady jesteśmy wstanie dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta. Gotowe  balustrady schodowe zawierają odpowiednio dopracowane słupki balustradowe, które posiadają nierdzewne uchwyty przegubowe, umożliwiające dowolną regulację kątów nachylenia. Słupki nierdzewne
z których składają się balustrady schodowe wewnętrzne są w pierwszej fazie produkcji spawane, następnie poddane obróbce jaką jest szlifowane i w ostatnim etapie ich wytwarzania zostają uzbrajane w maskownice nierdzewne, wieżyczkę przegubową lub stałą pod poręcz nierdzewną oraz uchwyty nierdzewne do szkła.

Balustrady na schody wewnętrzne można dowolnie dopasowywać do indywidualnych potrzeb Klienta, dlatego w naszej ofercie posiadamy balustrady nierdzewne, balustrady nierdzewne z wypełnieniem szklanym lub balustrady z  nierdzewki w połączeniu z drewnem (dąb). Do produkcji balustrad korzystamy z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 316. Dodatkowo na wysoką jakość naszych balustrad na schody, ma wpływ zastosowanie szlachetnego materiału jakim jest dąb. Drewno dębowe cechuje się niezwykłą trwałością, pięknym usłojeniem oraz wspaniałym kolorem. Ze względu na różnorodność preferencji naszych klientów, drewno dębowe jest czyszczone i niemalowane (tzw. surowe). Dzięki naturalności drewna dębowego  nasi Klienci mogą sami zadecydować o kolorze i sposobie impregnacji drewna (olejowanie, woskowanie lub lakierowanie).

W zależności od wyboru Klienta, w naszym sklepie online jest możliwość skomponowania  własnej balustrady na schody. W naszym asortymencie zamówisz m.in.:

  • Pochwyty drewniane i zakończenia
  • Łączniki
  • Kolana
  • Zakończenia nierdzewne
  • Nierdzewne Okucia dolne i górne słupków drewnianych
  • Adaptery do drewna
  • Zaślepki
  • Uchwyty nierdzewne przegubowe i stałe
  • Wsporniki

Decydujący wpływ na rodzaj balustrady na schody wewnętrzne, ma aranżacja wnętrza, wielkość przestrzeni jak również zachowanie standardów bezpieczeństwa. Nowoczesne balustrady schodowe wewnętrzne  stanowią efektowne rozwiązanie każdego wnętrza domu, budynku użyteczności publicznej lub obiektu firmowego.

Do każdej realizacji podchodzimy z zaangażowaniem, oraz otwartością na pomysły Klienta, dbając aby schodowe balustrady były dopracowane w każdym detalu.

Gwarantujemy, że gotowe balustrady schodowe są proste w montażu, zadbaliśmy o to, aby każdy Klient mógł cieszyć się funkcjonalną, elegancką, a przede wszystkim bezpieczną balustradą na schody.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać Ci bezpieczne i praktyczne rozwiązanie do Twojego domu. Zamawiając hurtowe ilości naszych produktów, ceny elementów oraz balustrad do samodzielnego montażu, zostają ustalone indywidualnie.

Okucia słupków, Nowoczesne balustrady schodowe wewnętrzne

Aktywne filtry