Nierdzewne elementy balustrad

Nierdzewne elementy balustrad

ELEMENTY DO BALUSTRAD NIERDZEWNYCH

Balustrada nierdzewna do samodzielnego montażu składa się z kilkunastu nierdzewnych elementów. Można wyróżnić elementy nierdzewne konstrukcji nośnej balustrady do samodzielnego montażu takie jak:

Nierdzewne słupki balustradowe:

 • słupek ze stali nierdzewnej o średnicy 42,4x2mm
 • słupek nierdzewny o przekroju kwadratowym 40x40x2mm

Nierdzewne słupki balustradowe połączone z drewnem:

 • słupek balustradowy nierdzewny połączony ze drewnem dębowym o średnicy 42,4mm
 • słupek kwadratowy 40x40 ze stali nierdzewnej połączony z drewnem

Poręcze ze stali nierdzewnej:

 • poręcz 40x40x2mm stal nierdzewna
 • poręcz 42,4x2mm stal nierdzewna

Poręcze drewniane z elementami nierdzewnymi:

 • poręcz balustradowa 40x40mm dębowa
 • poręcz 42,4mm drewniana (dąb)

Elementy nierdzewne balustrad:

 • Nierdzewne elementy łączące stal nierdzewną (kolana, łączniki, kolana przegubowe)
 • Elementy ze stali nierdzewnej łączące drewno ze stalą nierdzewną
 • Elementy nierdzewne zaślepiające (maskownice, zakończenia poręczy lub pręta)
 • Nierdzewne uchwyty i wsporniki (uchwyty poręczy nierdzewnych i drewnianych oraz okucia nierdzewne słupków balustradowych)

Każdy z elementów balustrady jest spawany a następnie szlifowany i dopracowany z największą starannością, aby stanowił jednolitą całość naszej balustrady ze stali nierdzewnej lub balustrady połączonej z drewnem.

Każda balustrada nierdzewna składa się z poszczególnych nierdzewnych elementów, które tworzą jednolitą całość balustrady nierdzewnej schodowej czy balkonowej. Każdy z elementów nierdzewnych wykonany jest z największą starannością i dokładnością.

Nierdzewne słupki balustradowe są spawane ma to duży wpływ na stabilność balustrady nierdzewnej. Każdy słupek jest wykonany ze stali nierdzewnej aisi 304. Nierdzewne elementy łączące stal nierdzewną, za pomocą których możemy połączyć nasze gotowe balustrady nierdzewne ze sobą, aby tworzyły jedną niepowtarzalną całość. Nierdzewne elementy maskujące i zaślepiające  są to maskownice oraz zakończenia wykonane ze stali nierdzewnej, które stosujemy za początku i końcu naszej gotowej balustrady. Elementy balustrad wykonane ze stali nierdzewnej takie jak uchwyty i wsporniki stosujemy do naszych gotowych balustrad nierdzewnych, a także do poręczy naściennych wykonanych ze stali nierdzewnej lub z drewna dębowego.

Każdy z elementów balustrad nierdzewnych ma swoje zastosowanie w połączeniach z drewnem. Słupki nierdzewne połączone z dębowym drewnem tworzą innowacyjny wygląd. Natomiast elementy nierdzewne balustrad systemowych wykonane przez firmę balustrady kozubek są w pełni dostosowane dla połączenia drewnianych elementów czyli poręczy przy pomocy systemowych rozwiązań nierdzewnych elementów przeznaczonych do balustrad.
Każdy z elementów nierdzewnych wyprodukowanych w firmie balustrady kozubek przechodzi pełną kontrolę jakości.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień