Balustrada stal nierdzewne 40x40x2 (wypełnienie szklane) montaż płaski

Balustrada szklana INOX [2 MB]

899,00 zł
Brutto
Ilość

  Słupki balustradowe spawane, nie sklejane

(Elementy stalowe spawane, nie sklejane.)

 

Produkty na wymiar

 

Doradztwo telefoniczne

Balustrada szklana INOX [2 MB]

Balustrada systemowa stal nierdzewna 40 x 40 x 2 pod wypełnienie szklane – montaż płaski

Oferowane przez naszą firmę  balustrady systemowe wykonane ze stali nierdzewnej, możemy dowolnie łączyć z innymi materiałami takimi jak drewno lub szkło. Dzięki temu, że jesteśmy producentami, jak również projektantami m. in. szklanych balustrad systemowych, zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Przedstawiamy balustradę szklaną długości 200 cm skomponowaną w naszym sklepie:

  • 3 szt.- słupek stal nierdzewna 40x40x2 z uchwytami do szkła,
  • 200 cm poręczy 40x40
  • 2 szt. - zaślepki o profilu 40x40

Uwaga: Cena za 200 cm nie zawiera wypełnienia szklanego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szklane balustrady doskonale przystosowane do samodzielnego montażu. Balustrady zostały zaprojektowane z największą starannością o każdy detal, co sprawia, że nasi Klienci z łatwością samodzielnie mogą zamontować balustradę w swoim domu. Zapewniamy również, że czas poświęcony do zamontowania balustrady jest krótki, a montaż prosty, gdyż wszystko odbywa się bez spawania. W związku z tym możemy cieszyć się nie tylko funkcjonalnością, ale również wyjątkowością produktu.

Balustrady szklane do samodzielnego montażu pięknie prezentują się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach firmowych. Przedstawiony rodzaj balustrady posiada swój własny systemowy asortyment elementów nierdzewnych do łączenia, przykręcania lub zaślepiania poszczególnych produktów nierdzewnych. Wszystkie słupki są spawane, szlifowane i na końcu uzbrajane w maskownice nierdzewne, wieżyczkę przegubową lub stałą pod poręcz nierdzewną oraz uchwyty nierdzewne do szkła.

Gotowe szklane balustrady możemy montować nie tylko na tzw. odcinkach poziomych (balkon, taras, balkon francuski), ponieważ dzięki zastosowaniu nierdzewnych uchwytów przegubowych – posiadających dowolną regulację kątów, możemy je montować również przy schodach.

Przedstawiona przez naszą firmę balustrada szklana jest rozwiązaniem, ponadczasowym, eleganckim, pełniącym funkcję ozdobne, spełniając równocześnie wszystkie wymagania budowlane. Wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej, jest odporna na zarysowania i różnego rodzaju uszkodzenia. Naszym zadaniem jest zapewnienie wytrzymałości i lekkości szklanej balustrady, aby w efekcie końcowym stanowiła również element dekoracyjny Państwa domu.

Na niepowtarzalność naszej balustrady szklanej składa się również kolor wybranego szkła : mleczne, bezbarwne lub też barwione, wszystko w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Pamiętajmy o wykorzystaniu do naszego projektu najbezpieczniejszego rodzaju szkła, jakim jest szkło hartowane. Ponieważ ma to istotny wpływ na zachowanie bezpieczeństwa w otoczeniu naszym i naszych bliskich.

Jeżeli masz ochotę sam skomponować balustradę szklaną, w naszym asortymencie posiadamy gotowe elementy nierdzewne, dzięki temu samodzielnie możesz zaprojektować swoją wymarzoną balustradę systemową z wypełnieniem szklanym.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać Ci bezpieczne
i praktyczne rozwiązanie do Twojego domu. Oferujemy również sprzedaż hurtową
.

BS1
1000 Przedmioty
Produkty z kategorii ( 3 other products in the same category )