Balustrada stal nierdzewna 42,4x2 mm [4mb]

1 498,00 zł
Brutto
Ilość

  Słupki balustradowe spawane, nie sklejane

(Elementy stalowe spawane, nie sklejane.)

 

Produkty na wymiar

 

Doradztwo telefoniczne

Balustrada satyna stal nierdzewna 42,4x2 mm [4mb]

Balustrada AISI 304 stal nierdzewna - 5 wypełnienia fi 12mm – satyna 

W skład balustrady nierdzewnej wchodzi:

  • 4 szt. słupki stal nierdzewna 42,4x2mm - 5 przelotki fi 12mm (wys. 970mm)
  • 4 mb poręczy balustradowej 42,4x2mm
  • 20 mb rurki fi 12mm
  • 10 szt. zakończenie rurki fi 12mm
  • 1 szt. łącznik poręczy  42,4x2mm
  • 2 szt. zakończenie poręczy balustradowej 42,4x2mm
  • 5 szt. łącznik stal nierdzewna fi 12mm
  • 1 szt. klej do stali nierdzewnej

UWAGA: Cena za całość balustrady 4mb   =  1498 zl

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduję się szeroki wybór gotowych balustrad ze stali nierdzewnej. W związku z tym oferujemy solidne, estetyczne i trwałe balustrady balkonowe, które zostały zaprojektowane głównie z myślą o samodzielnym montażu. Balustrada balkonowa posiada odpowiednie moduły, dzięki którym jest prosta w montażu, dzięki czemu nasi Klienci oszczędzają czas. Dodatkowo należy podkreślić, że nasza firma Balustrady Kozubek jako producent oferuję bardzo korzystne ceny oferowanych produktów.

Balustrada balkonowa nierdzewna jest stworzona zgodnie z wymaganiami Klienta, podchodzimy do każdego zamówienia indywidualnie, co w efekcie przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza balustrada balkonowa spełniała wszystkie obowiązujące przepisy prawa budowlanego, dlatego zapewniamy, że nasze produkty są bezpieczne i pełnią funkcję ochronną.

Balustrada balkonowa jest stworzona z wysokogatunkowej stali nierdzewnej , dzięki temu jest odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne,a balustrada z nierdzewki nie koroduje, czyli jest zabezpieczona przed rdzewieniem. Słupki nierdzewne z których jest wykonana balustrada balkonowa są spawane, a następnie szlifowane i nadawana powierzchnia - satyna. Uzyskujemy nowoczesny wygląd w stosunkowo niskiej cenie.

Produkowana przez naszą firmę balustrada balkonowa stanowi idealnie wykończenie elewacji nie tylko budynków mieszkalnych, ale również biurowców lub budynków użyteczności publicznej.

Należy podkreślić, iż balustrada balkonowa wyprodukowana ze stali nierdzewnej, jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Do pielęgnacji i konserwacji wystarczy miękka ścierka wykonana z mikrofibry oraz letnia woda z dodatkiem delikatnego środka do mycia. Nie zaleca się stosować silnych detergentów, które w swoim składzie posiadają chlor, wybielacz, sól lub kwasy. Nie należy również stosować ostrych przedmiotów, ponieważ istnieje możliwość uszkodzenia wierzchniej warstwy balustrady balkonowej.

Jako producent gotowych modeli nierdzewnych balustrad balkonowych, oraz gotowych elementów nierdzewnych z dużym zaangażowaniem i starannością podchodzimy do realizacji powierzonych zadań. Zapewniamy, że nasze produkty są dopracowane w każdym detalu, jednocześnie gwarantujemy, że oferowane modele balustrad balkonowych są nie tylko bezpieczne, ale również stanowią element dekoracyjny obiektu.

Firma Balustrady Kozubek zajmuję się fachowym doradztwem w zakresie doboru modelu balustrady, realizacją projektu, jak również konsultingiem w trakcie samodzielnego montażu balustrad systemowych. Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać Ci idealne rozwiązanie.

BB1
988 Przedmioty
Produkty z kategorii ( 6 other products in the same category )