Gotowe balustrady schodowe

Nierdzewne balustrady schodowe o przekroju kwadratowym 40x40 są wykonane w pełni ze stali nierdzewnej AISI 304. Słupki balustradowe, tego systemu pozwalają na dowolną regulacje kątów pochylenia balustrady na schodach. Analogicznie zastosowaliśmy rozwiązanie, w przypadku nierdzewnych uchwytów wypełnienia poziomego, które również możemy regulować pod kątem opadania schodów.

Balustrady schodowe stanowią idealne zabezpieczenie ciągu komunikacyjnego, dodatkowo pięknie prezentują się jako element dekoracyjny wnętrza domu, użyteczności publicznej lub biurowca. Balustrada na schody w zależności od wybranego materiału, dobrze współgra nie tylko ze schodami w stylu klasycznym, lub modernistycznym, idealnie wkomponuje się również w styl skandynawski lub loftowym.

W naszej ofercie balustrady schodowe można dowolnie łączyć:

 • Stal nierdzewna,
 • Stal nierdzewna i drewno,
 • Stal nierdzewna i szkło.

Nasze projekty balustrad na schody są w pełni dostosowane do aranżacji wnętrza obiektu. Gotowe nierdzewne balustrady schodowe tworzymy z najwyższej klasy materiałów, dokładając najwyższych starań aby każdy z elementów był dopracowany w najmniejszym szczególe.

W naszym sklepie internetowym BalustradyKozubek.pl oferujemy gotowe projekty balustrad schodowych, które są przystosowane do samodzielnego montażu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy możliwość skomponowania własnej balustrady na schody. Samodzielny montaż nierdzewnych balustrad schodowych jest niezwykle łatwy, ponieważ balustrady posiadają swoje systemy i moduły, dzięki którym Klient szybko skręci balustradę, bez dodatkowej pomocy fachowca. Wyprodukowana przez naszą firmę balustrada na schody spełnia wszystkie przepisy i prawa budowlane.

Dodatkowo produkowane przez nas nierdzewne balustrady schodowe cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne (wgniatanie, wyginanie, zarysowania), jednocześnie dzięki swojej strukturze stal nierdzewna, posiada właściwości antykorozyjne. W związku z tym balustrada na schody wyprodukowana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, jest stosowana nie tylko jako balustrada schodowa wewnętrzna, ale również świetnie się nadaję na balustradę schodową zewnętrzną.

W naszym sklepie online do skomponowania przykładowej systemowej balustrady schodowej potrzebujesz (w zależności od rodzaju wybranej balustrady systemowej):

 • Słupki,
 • Poręcze,
 • Łączniki,
 • Kolana,
 • Zakończenia rurek,
 • Okucie słupków drewnianych
 • Zakończenia poręczy drewnianych oraz nierdzewnych,
 • Zaślepki poręczy,
 • Rurka wypełniająca pozioma,
 • Klej do stali nierdzewnej.

Dzięki posiadaniu szerokiego wyboru asortymentu do balustrad na schody nasi Klienci, mogą skomponować własną balustradę nierdzewną, zachowując przy tym najwyższą jakość oraz wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego zamówienia, oferując Państwu solidne, trwałe oraz najlepsze jakościowo produkty. Skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy wybrać idealne rozwiązanie do Twojego domu. Oferujemy również sprzedaż hurtową, gdzie ceny ustalamy indywidualnie.

Gotowe balustrady schodowe

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.